GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

 

  • Mevzuat ve Bürokratik İşlemler Danışmanlığı
  • Yatırım Danışmanlığı
  • Finansman Danışmanlığı
  • Gayrimenkul Alış – Satışı
  • Gayrimenkul Kiralama

     İşletmeler elde ettikleri kârların bir bölümünü iş geliştirmeye ve büyümeye harcarken bir bölümünü de sürekli gelir getirebilecek farklı yatırım araçlarına yönlendirme eğilimindedirler. Altın, döviz, vadeli banka mevduatı, hisse senedi, tahvil, bono, gayrimenkul ve son dönemde ortaya çıkan ve çokça rağbet gören sanal para akla ilk gelen ve işletmelerce en çok tercih edilen yatırım araçlarıdır.

     Yatırım araçlarının taşıdığı kayıp risklerini minimum seviyeye indirmek için yapılması gerekenler ise; ya yüksek ve düşük risk gruplarında yer alan yatırım araçlarından, işletmenin risk iştahına uygun ve dengeli bir yatırım sepeti oluşturarak riski dağıtmak ya da risk seviyesi en düşük ancak getirisi de aynı oranda düşük yatırım araçlarını tercih etmektir.

      İşte bu noktada gayrimenkul yatırımları diğer enstrümanlara göre bir takım avantajlara sahiptir. Her şeyden önce gayrimenkul yatırımları ekonomik, siyasi ve jeopolitik krizlerden etkilense de dalgalanmalar çok daha kısa süreli, değer kayıpları ise yok denecek kadar azdır. Diğer yandan gayrimenkul yatırımları, derin krizler ve olağan üstü durumlar dışında istikrarlı biçimde değer kazanmaktadır. Yıllık değer artışlarının yanı sıra kira gelirlerinin de yıllık bazda artması, enflasyon karşısında koruma sağlamak bakımından önemli bir avantajdır.

     Stratebee Gayrimenkul Danışmanlığı; tüm bu avantajları size kazandırmak, gerek bir yatırım gerekse işletmenizin mal ve hizmet üretimi için ihtiyaç duyduğunuz gayrimenkullere en uygun koşullarda sahip olmanızı sağlamak ve sizi en doğru ve güvenilir yatırımlara yönlendirmek için daima hazır.

     Stratebee’nin uzman kadrosuna danışmadan gayrimenkul yatırımına karar vermeyin!